top of page

Pulzná magnetoterapia

Čo je pulzná magnetoterapia?

Bio-Elektro-Magneto-Energetická-Regulácia, teda pulzná magnetoterapia  je metóda , ktorá prispeje ku kompenzácií nedostatku bioenergie  a pomáha pri energetickom posilňovaní ľudského tela.


Dobrá cirkulácia je kľúčom. Krvný obeh je zásobovací systém ľudského tela. Dodáva tkanivám a orgánom  živiny a kyslík a odplavuje  odpadové produkty. 75% z tohto procesu prebieha v najmenších cievach , ktoré tvoria mikrocirkuláciu. Terapia BEMER je zameraná na reguláciu látkovej výmeny, posilnenie samoliečebných mechanizmov a schopnosti regenerácie na princípe zlepšenia mikrocirkulácie organizmu.

INDIKÁCIE:
 
Účinná je pri akútnych úrazoch a pooperačných stavoch pohybového ústrojenstva, chronických ochoreniach kĺbov a chrbtice, ochoreniach nervového systému, bolestivých stavoch rôzneho pôvodu, ochoreniach krvného obehu, nešpecifických chorobách dýchacích ciest a pľúc, akútnych infekciách, poruchách látkovej výmeny a trávenia, gynekologických a urologických ochoreniach ako podporná liečba pri hormonálnych poruchách oboch pohlaví (vrátane porúch potencie), kožných chorobách, poruchách spánku, depresiách a stavoch vyčerpanosti. V preventívnej medicíne sa využíva na zvýšenie výkonnosti, posilnenie imunity a obranných síl organizmu

Objednajte sa z pohodlia domova na presný dátum a čas na +421 918 906 396 alebo na +421 36 631 0034

bottom of page